Medcezir Yaman Öldü mü?‏

Posted by Ali Yardimci On 19 Aralık 2014 Cuma 1 yorum
Medcezir'in 53.bölümü birçok yeni olaya gebe oldu. Bölümün en dikkat çekici sahnesi ise Medcezir Yaman'ın vurulması oldu. Dolayısıyla Medcezir hayranları şimdiden merak edilen sorulara cevap bulmaya çalışıyor. Websitetanitimi.blogspot.com olarak bu sorulara elimizden geldiğince cevap vermeye çalışacağız

 Bir Amerikan dizisi olan The O.C adlı dizinin Türkiye uyarlaması olan Medcezir izleyici tarafından sevilerek fenomen bir dizi haline gelmiştir. Star TV ekranlarında yayınlanan ve izleyenlerin bir numaralı dizisi olan Medcezir her hafta Cuma akşamları yeni bölümleri ile izleyiciyi ekrana kilitlemeye devam ediyor.

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez, Barış Falay, Şebnem Dönmez, Aslı Orcan gibi isimlerin paylaştığı Medcezir dizisi bu hafta da yine nefesleri kesecek bir bölüm ile devam edecektir.

Medcezir’in 52. bölümde aniden ortaya çıkan Sibel, Yaman ve Orkun’un konuşmasını yarım bırakmıştır ve bunun yanı sıra gruptaki kızlar ve erkeklerin arasını açmaya neden olmuştur. Nadir’in hapse girmesi herkesi rahatlamış fakat Sude hala Nadir’in elindeki görüntülerin ortaya çıkmasından korkmaktadır.

Merakla beklenen Medcezir yeni bölümü olan 53. bölüm fragmanı yayınlandı. 19 Aralık Cuma günü ekranlarda olacak olan Medcezir 53. bölüm fragmanını izleyenler Yaman’ın vurulduğunu görmektedirler. Kapının önünde Selim beyle konuşan Yaman bir anda vurularak Selim beyin kollarına düşüyor.

Yaman Ölüyor Mu?

Medcezir dizisinin başrol oyuncusu olan Yaman karakterini canlandıran Çağatay Ulusoy dizi de vuruluyor. Yaman’ın vurulması ile beraber izleyenlerin aklına ilk gelen soru Yaman diziden ayrılacak mı ve Yaman ölüyor mu sorusu olmaktadır. Bu sorunun cevaplarını Medcezir dizisinin ilerleyen bölümlerinde göreceğiz. Fakat son zamanlarda bir çok söylentinin çıkması ile beraber bu haber doğru da olabilir. Son zamanlarda çıkan haberlerin başında bilindiği gibi Tv8 de Hazal Kaya’nın yeni dizisi başlayacaktır. Çekimleri devam eden dizinin adı ise Maral olacaktır. Söylentilere göre Maral dizisinde Hazal Kaya ile başrolde olacak olan oyuncu önce, en son Muhteşem Yüzyılda oynayan Aras Bulut İymenli olduğu söylenmişti, ama bu haber daha sonra Maral dizisinin erkek başrol oyuncusunun Çağatay Ulusoy olacağı söylenerek gündeme gelmişti.

Yaman’ın Medcezir de vurulması ile beraber akıllardaki bu sorular şuan itibari ile doğru gibi görünmektedir. 19 Aralık Cuma akşamı yayınlanacak olan Medcezir 53. bölümde bakalım neler olacak.

Medcezir 53. Bölümde Yaşanacaklar

Medcezir 53. Bölüm Özeti

Sibel’in sürpriz bir şekilde ortaya çıkmasıyla Yaman ve Orkun’un konuşması yarım kalır. Bu olaylı geliş, korktukları gibi Yaman ve Mira arasında değil, gruptaki kızlar ve erkekler arasında kriz yaratır. Erkeklerin ilişkilere bakış açıları nedeniyle iki kutba ayrılırlar. Bu ayrılık giderek büyür ve bir savaşa dönüşür. Bu savaş Mert’le Eylül’ün ilişkisinde de bir dönüm noktası olur. Mert ilk defa Eylül’ün olmadığı tarafta yerini alır.

Orkun sıcağı sıcağına, Yaman’ın üzerine gitmeye kararlıdır. Ama Mira Yaman’la tekrar arasının bozulmasını göze alamaz ve gerçek ne olursa olsun, bilmek istemediğini söyler. Mira için bu konu kapanmıştır.

Öte yandan Nadir Baktıroğlu, Cengiz’e kolayca teslim olmayacaktır. Nadir’in çaktığı kibrit Selim’i ve Yaman’ı da içine alacak kocaman bir yangının ilk kıvılcımı olur. Mira şüphelerinin doğru olduğunu öğrendiğinde Yaman’ı sonsuza kadar kaybetmeye çok yakın olduğundan habersizdir.

Ayrıca geçtğimiz günlerde şöyle bir haber çıkmıştı acaba bu önceden planlanan birşey miydi?

Hazal Kaya'nın dizisinde Çağatay Ulusoy mu olacak?


Hazal Kaya çok yakında Maral dizisi ile ekrana gelecek. Ancak ona eşlik edecek isim hakkında iddialar sürüyor. Şimdilerde o ismin Çağatay Ulusoy olacağı konuşuluyor. Çağatay Ulusoy Medcezir dizisinden ayrılacak mı merak konusu..

Milliyet Gazetesi yazarı Sina Koloğlu köşesinde Tv8′in yeni dizisi Maral ile ilgili bir iddia ortaya attı.

İddiaya göre Maral’da Hazal Kaya’ya eşlik edecek oyuncu Aras Bulut İynemli değil, Çağatay Ulusoy olacak. Hazal Kaya dizide bir mağazanın yöneticisi olacak. Çağatay Ulusoy ise aynı mağazada görev yapan bir işçiye hayat verecek. Bir diğer iddia ise dizinin mart ayında değil şubat ayında yayınlanacağı.

Bu iddiaya göre Çağatay Ulusoy Medcezir dizisinden sezonun ortasında ayrılacak.

Bu iddia ileriki günlerde belli olacak.

Aranan kelimeler: Medcezir yaman oldu mu? Medcezir yaman oluyor mu? Medcezir Yama Öldü mü?

Sponsor Reklamlar

Yorumlarınızı bekliyoruz: (anonimi seçerek anında yorum atabilirsiniz.)
1 yorum:

Ayhan Fırat Biradlı dedi ki...

Sesli Sohbet Tşkler Medceziri Site olarak takip ediyoruz.

Yorum Gönder